Agencja Turystyczna - Via Europa Świercz Witold


WWW: http://viaeuropa.com.pl/

Dodano: 2019-08-11

Telefon:

Miejscowość: Bielany Wrocławskie

Adres: Dębowa 16

Kod pocztowy: 55-040

Źródła:
http://viaeuropa.com.pl/jak-dzialamy/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wyjazd na narty do Włoch samolotem • Agencja Turystyczna - Via Europa Świercz Witold


Włochy należą do najchętniej wybieranych kierunków turystycznych. Nic dziwnego – począwszy od słonecznych plaż, po zabytkowe miasta, jest to symbol europejskiej kultury i jedno z najbardziej atrakcyjnych pod względem wycieczkowym państw na świecie. Zimą zainteresowanie nie słabnie, ponieważ do Włoch wybierają się ludzie z całego kontynentu na narty lub snowboard, korzystając z perfekcyjnych warunków do jazdy na znakomicie przygotowanych stokach.

Samodzielna wyprawa gwarantuje wiele zalet, jednak nie każdy ma chęć lub czas, aby się do niej przygotowywać. Podobnie jest z transportem własnym samochodem, do którego nie wszyscy mają dostęp. Do Valle d’Aosta z Warszawy jedzie się co najmniej 17-18 godzin, co jest niewygodne, forsowne i dla wielu osób po prostu nieopłacalne.

Dlatego warto zainteresować się ofertą viaeuropa.com.pl. Na czym polega wyjazd na narty do Włoch samolotem? Wspomniany tour operator po prostu dba o to, co najważniejsze, żeby urlop nastawiony na sportową aktywność nie był obarczony żadnym ryzykiem ani dyskomfortem. Pierwszym etapem jest zaplanowanie dogodnego terminu. Firma działa bardzo elastycznie i dostosowuje się do swoich klientów. Można jej powierzyć własne narty lub zlecić ich wynajęcie na miejscu.

Podróż jest organizowana poprzez lot do Bergamo z popularnych lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Z włoskiego miasta jedzie się już do malowniczej Doliny Aosty, w której na polskich turystów czekają wyselekcjonowane, trzy- i czterogwiazdkowe hotele o wysokim standardzie. W cenie pobytu jest zarówno pożywne śniadanie, jak i obfita kolacja. Wyjazdy na stoki są organizowane codziennie o godzinie 9.00 (powrót o 17.00), dzięki czemu nie trzeba się martwić samodzielnym transportem. W ramach pobytu można także skorzystać z profesjonalnej nauki jazdy pod okiem polskojęzycznego instruktora.

W ramach wyjazdu otrzymuje się także ubezpieczenie z towarzystwa AXA. Wszystko po to, żeby zimowe wakacje w gronie rodziny lub przyjaciół spędzić komfortowo i radośnie, bez żadnych zbędnych trosk.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu