Apartamenty Bellamonte


WWW: https://www.apartamenty-bellamonte.pl/

Dodano: 2019-04-06

Telefon: +48 18 20 123 92

Miejscowość: Zakopane

Adres: Kaszelewskiego 7c

Kod pocztowy: 34-500

Źródła:
https://www.apartamenty-bellamonte.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Luksusowe apartamenty zakopane centrum


Piękno gór przyciąga wiele osób bez względu na porę roku, gdyż zawsze mają one coś do zaoferowania. Zimą wybierają się tam amatorzy narciarstwa, natomiast w pozostałych porach roku turystów przyciągają szlaki górskie, które zimą dla niektórych są zbyt trudne. Wiele osób decyduje się na Tatry, które są jednym z najbardziej malowniczych pasm górskich.

Górale zawsze są przygotowani na turystów, a ich gościnność jest powszechnie znana. Wśród bogatej oferty noclegowej każdy znajdzie odpowiednie dla siebie lokum. Na tych, którzy kochają wygodę, czekają luksusowe apartamenty w Zakopanem w samym centrum niedaleko od Krupówek. Mimo iż jest to centrum miasta, w apartamentach tych jest cicho i przyjemnie. Jest to nowy, świetnie wyposażony obiekt oferujący 31 apartamentów z jedną lub dwoma sypialniami. W skład każdego wchodzi sypialnia, salon, aneks kuchenny i balkon, a goście hotelowi mogą skorzystać także z parkingu z monitoringiem. W cenę noclegu wliczone jest także śniadanie w formie bufetu tak pomyślanego, aby osoby dbające o kondycję i formę miały także potrawy dietetyczne.

W hotelu dostępne są także takie udogodnienia jak sauna, jacuzzi, niewielka siłownia, a także gabinet masażu z bogatą ofertą. Dzięki temu, że znajduje się tu dobrze wyposażona sala prelekcyjna na 60 osób, firmy mogą tu planować szkolenia i konferencje, po których uczestnicy mogą się zrelaksować w jednym z wymienionych wyżej miejsc. Właściciele ośrodka współpracują z przewodnikami górskimi i instruktorami narciarstwa, a także z organizatorami kuligów. Pomogą także zorganizować przejazd na lotnisko, stoki narciarskie czy do basenów termalnych. 

Jest to miejsce przyjazne dzieciom, gdyż wewnątrz budynku jest przyjemna bawialnia, a kiedy pogoda dopisuje, dzieci mogą spędzać czas na placu zabaw. Dla rodziców, którzy chcieliby nieco odpocząć od swoich pociech, obsługa hotelu może zorganizować opiekę dla dziecka, jeśli się taką usługę zamówi. 

Z pewnością oferta hotelu ucieszy także właścicieli czworonogów, którzy mogą tu przyjeżdżać ze swoimi pupilami, gdyż jest to miejsce życzliwe zwierzętom. Miejsca w hotelu można zamawiać poprzez stronę apartamenty-bellamonte.pl, wystarczy tylko wejść na nią i wybrać datę.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu