Art Shops Sylwia Zakrocka


WWW: http://art-and-texture.pl/

Dodano: 2019-04-25

Telefon: 570892503

Miejscowość: Szczecin

Adres: Turkusowa 26

Kod pocztowy: 70-778

Źródła:
http://art-and-texture.pl/category/474580/obrazy-abstrakcyjne.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://art-and-texture.pl/ - Abstrakcyjne obrazy na ścianę


Remonty, budowa domu, kupno mieszkania – wszystko to niesie ze sobą odpowiedzialność za to, że każde wnętrze trzeba urządzić, udekorować, zaaranżować. W dobie powszechnego dostępu do internetu i sklepów wybór wszystkiego jest przytłaczający. Wybranie i zdecydowanie się na jedną, konkretną rzecz jest więc trudne.

Każde wnętrze trzeba odpowiednio udekorować. Nie wystarczy pomalowanie ścian, wyłożenie podłóg i postawienie przypadkowych mebli, żeby miejsce było przyjazne, domowe lub eleganckie. Cały klimat oraz charakter tworzą akcesoria, dodatki i ozdoby. Kolorowe poduszki, ciekawe zasłony, niebanalny fotel lub puf, lampa, roślinność, obrazy, zdjęcia, lustra - dekoracji est całe mnóstwo. W zależności od wystroju wnętrz dobiera się odpowiednie dodatki np. abstrakcyjne obrazy na ścianę. Jest to ozdoba ponadczasowa i niewychodząca z mody. W każdym domu, mieszkaniu czy biurze można zaobserwować różnego rodzaju obrazy, które przyciągają uwagę. Styl abstrakcyjny pasuje idealnie do wnętrz urządzonych w dowolnym klimacie – zarówno tych bardzo klasycznych, jak i ultranowoczesnych i eleganckich. Obrazy dają duże pole do interpretacji, są nieoczywiste i niebezpośrednie. Dzięki temu stają się bardzo ciekawe i przyciągające uwagę.

Obrazy abstrakcyjne można znaleźć na stronie art-and-texture.pl. To pracownia, w której artystka tworzy niepowtarzalne i unikalne obrazy. Prace malarki oraz graficzki Sylwii Zakrockiej znane są nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Zdobią wnętrza domów, mieszkań oraz biur. Każdy jej obraz malowany jest na grubych, pokaźnych podobraziach malarskich o bokach grubości 4 cm. Dzięki temu obrazy zyskują estetyczny wygląd i dodatkowo są bardzo wytrzymałe i nie ulegają wypaczeniu. Płótno jest grube, lniane, solidnie naciągnięte i się nie zapada. Klienci mogą wybierać spośród kilkudziesięciu przepięknych, unikalnych prac w różnych barwach, odcieniach. Każdy obraz przedstawia coś innego, jest charakterystyczny, tak jak może być i wnętrze, w którym się znajdzie.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu