Biuro tłumaczeń ATRANS


WWW: http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/

Dodano: 2019-02-02

Telefon: +48 692 449 323

Miejscowość: Żywiec / k. Bielsko Biała

Adres: Na Oklu 16

Kod pocztowy: 34-300

Źródła:
http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/tlumaczenia-przysiegle.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tłumacz przysięgły Żywiec - ATRANS - Centrum językowe


Tłumaczenia i przekłady z języka angielskiego i na język angielski, stały się w ostatnich latach niezwykle popularne i potrzebne. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest bardzo wiele. Współczesny świat staje się coraz bardziej globalny. Ludzie swobodnie przemieszczają się pomiędzy różnymi krajami, zmieniają miejsca zamieszkania, wyjeżdżają zagranicę w poszukiwaniu pracy. 

Wiele firm i przedsiębiorstw, a także osób prywatnych, decyduje się na sprowadzanie większych i mniejszych sprzętów z innych państw. Wszystko to sprawia, że zapotrzebowanie na usługi, jakie świadczy tłumacz przysięgły z Żywca, stale wzrasta. Zaglądając na stronę internetową atrans-tlumaczenia.com.pl, można szczegółowo zapoznać się z ofertą tego konkretnego biura tłumaczeń. Witryna jet bardzo bogata w cenne informacje, dzięki którym każdy klient będzie mógł bliżej poznać to, co jest mu proponowane.

Zaczynając od podstaw, należy wymienić rodzaje usług, jakie świadczy biuro. Wśród nich, znajdują się następujące działania:

  • tłumaczenia przysięgłe następujących rodzajów dokumentów: zaświadczenie lekarskie, karty wypisu ze szpitala, karty informacyjne, akty urodzenia, akty zgonu, akty zawarcia małżeństwa, dokumenty rejestracyjne pojazdów, dokumenty poświadczające własność pojazdów, wyciągi bankowe, faktury, dokumenty sądowe, umowy o pracę
  • kursy językowe dla firm w niewielkich grupach, elastycznych godzinach i metodach pracy
  • zlecenia oraz stała praca dla tłumaczy i lektorów

Osoby, które zdecydują się na przekazanie zlecenia do tłumaczenia, powinny na samym początku skontaktować się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za ich wykonywanie. Pozwoli to na dopełnienie wszelkich formalności i ustalenie istotnych detali.

Dla wygody i sprawności współpracy, biuro wprowadziło możliwość załatwiania wszystkiego bez wychodzenia z domu. Klienci mają możliwość przesyłania dokumentów, które mają być przetłumaczone, na wskazany adres mailowy. Dzięki temu tłumacz otrzyma wszystko szybciej i będzie mógł rozpocząć swą pracę. Dla stałych klientów przewidywane są rabaty, o które warto pytać.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu