BATA Firma Usługowo-Handlowa


WWW: http://www.palakowo.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon:

Miejscowość: Oleśnica

Adres: Władysława Stanisława Reymonta 11

Kod pocztowy: 56-400

Źródła:
http://www.palakowo.pl/pergole-ogrodowe

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pergole ogrodowe dolnośląskie • BATA Firma Usługowo-Handlowa


Jednymi z najczęstszych konstrukcji, jakie można spotkać współcześnie w ogrodzie, są pergole i nie ma tu dużego znaczenia, czy ogród jest duży, czy mały, pergole mają na tyle różnorodny kształt i wymiary, że bez problemu można je wkomponować w niemal każdą ogrodową przestrzeń. Chcesz poznać, jakie zalety mają tego typu konstrukcje? Nic prostszego! Wystarczy wejść na palakowo.pl, gdzie BATA, Firma Usługowo-Handlowa z województwa dolnośląskiego poleca pergole ogrodowe. Są to konstrukcje ocynkowane, które mogą posłużyć do właściwej ekspozycji roślin pnących w ogrodzie, takich jak bluszcz, róże czy hortensje.

Każdy, kto chciałby mieć pergole w ogrodzie, powinien wiedzieć, że nie tylko są to konstrukcje niezwykle praktyczne i funkcjonalne, ale przede wszystkim ozdobią one każdy ogród, niezależnie od jego wielkości, ponieważ pnące róże czy inne rośliny, wyglądają przepięknie na takiej konstrukcji, a ponadto, pergole pokryte roślinami rzucają cień w wybrane przez nas miejsce, gdzie przyjemnie będzie usiąść na ławeczce i osłonić się przed słońcem w upalny dzień. Pergole pozwalają też ukryć mniej atrakcyjne części ogrodu, np. można tak ustawić kilka pergoli, żeby zasłaniały, np. drewutnię z narzędziami ogrodniczymi.

Na firmowej stronie dowiesz się, że rekomendowany producent poleca pergole z ocynkowanej rury bądź z ocynkowanego pręta. Pergola w kształcie spirali ma około 2 metrów wysokości i średnica dolna oraz górna spirali różnią się między sobą, a mianowicie, średnica dolna ma wymiar ok. 35 centymetrów, natomiast średnica górna, to ok. 60 centymetrów. Taka spiralna pergola, na której, np. w Boże Narodzenie możesz powiesić kolorowe lampki, z pewnością będzie wyglądać niezwykle oryginalnie i dodatkowo rozświetli ogród. Producent gwarantuje, że jego pergole są produktami bardzo wytrzymałymi i z racji tego, że są ocynkowane, nawet zmienne warunki atmosferyczne nie będą powodować ich korozji.

Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz zamówić prezentowane pergole, koniecznie skontaktuj się z pracownikami sklepu firmowego i złóż zamówienie.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu