Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe


WWW: http://www.dwdanusia.pl

Dodano: 2019-08-10

Telefon: 58 7744775

Miejscowość: Jastrzębia Góra

Adres: Górna 3

Kod pocztowy: 84-104

Źródła:
http://www.dwdanusia.pl/sub,pl,oferta-majowka-weekend-majowy-nad-morzem-jastrzebia-gora.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Majówka Jastrzębia Góra • Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe


Jeżeli wybierasz się na urlop i nie masz pojęcia, dokąd pojechać, udaj się na niezapomnianą majówkę do Jastrzębiej Góry. Znakomity komfort podczas Twojego pobytu w tym mieście zapewni Ci dom wypoczynkowy "Danusia", w którym wraz z rodziną bądź przyjaciółmi będziesz mógł odpocząć po całym dniu wyczerpującego zwiedzania miasta oraz wszelkich zlokalizowanych w nim atrakcji. Spraw, by Twój wypoczynek okazał się niezapomniany i wspominany jeszcze przez długi czas po powrocie.

Planujesz aktywne zwiedzanie? Wybierz się do jednego - bądź kilku! - spośród pobliskich miejsc, w których znajdziesz zabytki architektury i przyrody. Możesz odwiedzić latarnię morską w Rozewiu i podziwiać panoramę nadmorskiego krajobrazu z wysokości. Mieści się ona zaledwie 1,6 km od ośrodka. Sam ośrodek zlokalizowany jest 250 m od plaży i 500 m od centrum. Takie położenie pozwala uniknąć konieczności dojazdów do plaży i uporczywego poszukiwania miejsc parkingowych.

Kilka kilometrów dalej, we Władysławowie, znajduje się muzeum motyli. Okolica obfituje w zabytki o charakterze typowo sakralnym, ale także świeckim. Znajdziesz tutaj również wiele restauracji oferujących specjały lokalnej kuchni, jednak jeżeli wyrażasz taką chęć, możesz spożywać każdy posiłek - od śniadania, aż po kolację. Nasi kucharze przygotowują smaczne, domowe dania, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom kulinarnym.

Pokoje w ośrodku wyposażone są w bardzo komfortowe łóżka oraz wszelkie akcesoria niezbędne podczas zwykłego, codziennego życia, w tym pojemne szafy ubraniowe, w których zmieścisz także swoje bagaże. Wszystko po to, abyś podczas swojego wymarzonego urlopu mógł jednocześnie korzystać z uroków wojaży oraz nie musiał rezygnować z komfortu typowego dla pobytu we własnym domowym zaciszu. Obiekt jest jak najbardziej przyjazny dzieciom. Możesz również wynająć domek letniskowy znajdujący się w położonym niedaleko Brzozowym Gaju, zaledwie 400 m od plaży, w których nie tylko odpoczniesz, ale także z powodzeniem urządzisz grilla.Autor: Dominika Lis

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu