Lockedup.pl


WWW: http://www.lockedup.pl/

Dodano: 2019-01-18

Telefon: 515 033 975

Miejscowość: Kraków

Adres: Skawińska 13

Kod pocztowy: 31-066

Źródła:
http://www.lockedup.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Lockedup.pl - Pokoje zagadek Kraków


Rozrywka spod znaku Escape Room/ Exit Game od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Cała zabawa odbywa się w czasie rzeczywistym, opierając się na odpowiednim scenariuszu wymagającym współpracy i pomyślunku od uczestników (zwykle od 2 do 5 osób), którzy mają 60 minut na znalezienie wyjścia.

Locked Up to pokoje zagadek w Krakowie, których siłą napędową są właśnie opowiadane historie. Tworzone przez pasjonatów i specjalistów w swoim fachu, stanowią nie lada wyzwanie, ale dają również niesamowitą satysfakcję. Oferta dostępna na lockedup.pl, gdzie można dokonać rezerwacji on-line, obejmuje takie gry, jak:

  • Legenda Króla Artura - oparta na motywie średniowiecznych legend, stawia przed uczestnikami za zadanie odnalezienie świętego Graala - legendarnego kielicha z Ostatniej Wieczerzy o cudownych właściwościach, 
  • Nuklearna pułapka - bomba atomowa w hotelu, od jej odnalezienia zależą losy nie tylko samego budynku, ale i całego świata - UWAGA gra pod napięciem!
  • Magia zielonej komnaty - gra dla wszystkich, którzy wiedzą, że magia istnieje, tylko wysiłku wymaga jej odnalezienie,
  • Planeta Małp - mieszkańcy małpiej planety niezbyt ciepło przyjęli przybyszów z innego układu słonecznego, jedyny ratunek to wydostać się z zastawionej przez nich pułapki,
  • Misja AVATAR - inspirowana motywami kinowego hitu pod tym samym tytułem - eksperyment na Pandorze się nie powiódł i trzeba ewakuować się na Ziemię; jednak droga do domu nie jest usłana różami...

Oprócz pojedynczych gier firma przygotowała także oferty specjalne, które stanowią kreatywny sposób na zorganizowanie niezapomnianego wieczora panieńskiego i kawalerskiego, urodzin, czy imprez firmowych czy wycieczek szkolnych. 

Proponowana rozrywka to doskonała alternatywa dla uczestników w różnym wieku. Przenosi łamigłówki, zagadki i tajemne przejścia znane z komputerowych, karcianych i pisanych gier przygodowych i RPG do prawdziwej rzeczywistości. Konieczność współpracy między graczami to dodatkowa zaleta, która pozwala na poznanie się z innej strony!

 Autor: Alex Krawczyk

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu