Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa


WWW: https://medi.global/

Dodano: 2019-06-07

Telefon: +48 12 400 44 44

Miejscowość: Kraków

Adres: Pod Stokiem 39

Kod pocztowy: 30-236

Źródła:
https://medi.global/tlumaczenia-patentow/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tłumaczenia patentów


Kiedyś przedsiębiorcy rzadziej występowali z wnioskami do Urzędu Patentowego ze względu na dość skomplikowaną procedurę. Obecnie to się zmieniło. Wniosków i zarejestrowanych patentów jest coraz więcej. Niejednokrotnie potrzeba dokonać przekładu takiego patentu na język polski bądź na języki obce. Kto może dokonać profesjonalnego przekładu? Często nie jest to jeden tłumacz, ale zespół translatorów specjalistów. Z racji tego, że dokumenty patentowe zawierają nieraz bardzo specyficzne dane. Dzieje się tak dlatego, że ten rodzaj dokumentu rozstrzyga wszystkie zawiłości prawne. Dokument określa, kto i na jak długi okres jest właścicielem patentu. Musi też zawierać wszystkie parametry techniczne i szczegółowy opis opatentowanego wynalazku.

Każdy, kto potrzebuje profesjonalnego i szybkiego tłumaczenia patentów, może zgłosić się do biura Medi.Global. Firma świadczy szeroko rozumiane usługi z zakresu tłumaczeń i weryfikacji tłumaczeń wykonanych przez inne osoby. Tłumaczenie może zostać zrealizowane w niemal każdym języku świata. Wszystko dzięki współpracy z szeroką kadrą tłumaczy i specjalistów z wielu dziedzin. Gwarantuje to najwyższą jakość usług translatorskich. Klient otrzyma dokument, który spełnia wszystkie obowiązujące normy. Przetłumaczone teksty i dokumenty są w stu procentach zgodne z oryginałem zarówno od strony językowej, jak i merytorycznej.

Jest to kluczowa kwestia nie tylko przy tłumaczeniu patentów, ale i innych tekstów wysoce specjalistycznych. Krakowskie biuro może zaoferować klientom tłumaczenia dokumentacji patentowej z zakresu nauk przyrodniczych. Są to dziedziny takie jak:

  • farmacja
  • medycyna
  • chemia
  • czy biotechnologia.

Tłumacze dobrze wiedzą, jak odpowiedzialna jest ich praca. Przetłumaczone na język obcy dokumenty patentowe muszą spełniać bardzo restrykcyjne wymogi i być zgodne z przepisami kraju, w którym wniosek patentowy został zgłoszony. To właśnie dzięki patentom wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą, może stać się bardziej atrakcyjnymi na międzynarodowym rynku. Nierzadko pomaga to też przyciągnąć potencjalnych sponsorów czy inwestorów.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu