PLEXMEDIA


WWW: https://plexmedia.pl/

Dodano: 2019-07-12

Telefon: 517 172 501

Miejscowość: Klembów

Adres: Lipka 94

Kod pocztowy: 05-205

Źródła:
https://plexmedia.pl/kasetony-647

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

PLEXMEDIA • Kasetony LED


Podłużne, kwadratowe, okrągłe to tylko niektóre z kształtów, jakie pojawiają się w przypadku reklam, które są zwieszane nad wejściami do wielu firm. To właśnie kształt i jakość wykonania decydują o tym, czy klient zdecyduje się wybrać to, a nie inne miejsce. 

Dobrze wykonana reklama zawsze zainteresuje klienta. Nawet ci, którzy nie byli zainteresowani usługami konkretnej firmy przystaną na chwilę, aby zobaczyć co tak przykuwa uwagę. Tylko nieliczni producenci są w stanie zaproponować reklamy idealnie dobrane do potrzeb klienta. Bez wątpienia do tego grona można zaliczyć firmę Plexmedia, która od wielu lat dostarcza klientom w Polsce i poza jej granicami różnego rodzaju reklamy.

W ostatnich latach dużą popularność zyskały kolorowe reklamy, które w połączeniu z elementami oświetlenia, są widoczne przez całą dobę. To przede wszystkim kasetony led, które nie tylko bardzo dobrze wyglądają, ale są także bardzo wytrzymałe. Elementy stosowane do produkcji są wysokiej jakości, zatem nawet po wielu latach użytkowania, właściwa reklama będzie w stanie praktycznie nienaruszonym. W ofercie prezentowanej formy znajdują się kasetony o różnym rozmiarze. Innej reklamy bowiem poszukują niewielki biura, a innej znowu firmy działające przez całą dobę. 

Zastosowane w kasetonach instalacje są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Można ich zatem używać zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Zewnętrzne oklejenia nie blakną i bardzo łatwo dają się wyczyścić. Producent oferuje pracę na gotowych szablonach, jak i oferuje wykonanie nowego projektu według wytycznych klienta. Cena jest uzależniona w dużej mierze od wielkości finalnego produktu.

W swojej ofercie Plexmedia posiada także różnej wielkości płyty plexi, które sprawdzą się w innych działaniach marketingowych, jak i przy wielu innych czynnościach. Płyty mogą zostać docięte na dowolną długość i szerokość. W ofercie są tafle plexi o różnej grubości. Jednostkami sprzedaży w tym przypadku są metry kwadratowe. Ciekawostką coraz częściej wybieraną przez klientów jest plexi w kolorze czarnym. 


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu