Gabinet psychoterapii mgr Ewa Robak


WWW: http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 781 660 400

Miejscowość: Wrocław

Adres: Tęczowa 18

Kod pocztowy: 53-602

Źródła:
http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Psychoterapeuta wrocław


Ile już lat zmagasz się z nerwicą? Jak długo będziesz udawał, że to normalne, tylko dlatego, że obawiasz się (a może po prostu wstydzisz się) wizyty u psychoterapeuty? Twoje lęki, fobie, problemy z tworzeniem zdrowych relacji z otoczeniem, to coś, czego możesz się pozbyć. Nerwicę można leczyć. Jeżeli chcesz wieść normalne, spokojne życie, musisz najpierw uwierzyć, że to możliwe. Pomóc może Ci psychoterapeuta działający we Wrocławiu, a mianowicie mgr Ewa Robak. Rozmowa z nią pozwoli ustalić przyczyny wkroczenia nerwicy do Twojego życia. Być może do pojawienia się jej doprowadziło jakieś konkretne wydarzenie lub sytuacja, w które się znalazłeś, np. utrata pracy, tkwienie w toksycznym związku itp.

Myślisz, że wystarczy codziennie połknąć kolorową tabletkę, by każdy dzień "jakoś" przeżyć? W leczeniu nerwicy najważniejsze jest to, aby się od niej uwolnić. W tym przypadku pomóc mogą nie tylko środki farmakologiczne, ale także psychoterapia. Rozmowa z kimś, kto doskonale Cię rozumie, czyli z psychologiem, jest czymś bardzo potrzebnym, szczególnie jeżeli nie masz wsparcia ze strony bliskich. Członkowie rodziny oraz znajomi mogą nie zdawać sobie sprawy z powagi problemu, z którym się zmagasz. Ich postawa może spowodować, że jeszcze bardziej zamkniesz się w sobie. Obawy, które ma jedna osoba, druga może uznać za absurdalne, a takie podejście na pewno nie pomoże, ale wręcz zaszkodzi i przyczyni się do pogłębienia się problemu.

W gabinecie Pani Ewy pacjenci znajdują zrozumienie. Każdy, kto przekroczy jego próg, może liczyć na pełną dyskrecję i anonimowość. Na każdym spotkaniu podstawą jest rozmowa. To dzięki niej możliwe jest znalezienie źródła problemu, co pozwoli na wykonanie dalszych kroków mających na celu przywrócenie równowagi psychicznej pacjenta. Pani Ewa, która jest zarówno psychologiem, jak i psychoterapeutą, pomaga nie tylko w walce z nerwicą. Jej usługi zostały zaprezentowane na stronie psycholog-wroclaw.info.pl. Do jej gabinetu udają się także osoby z depresją, zaburzeniami odżywiania, zmagające się z nieśmiałością i nie tylko.Autor: Maks Mróz

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu