Wzgórze Elfima


WWW: http://elfima.pl/

Dodano: 2019-05-22

Telefon: 662-053-794

Miejscowość: Kraków

Adres: Krowoderskich Zuchów 7

Kod pocztowy: 31-271

Źródła:
http://elfima.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Organizacja imprez dla dzieci kraków • Wzgórze Elfima


Chrzciny, wesele czy komunia to takie imprezy rodzinne, na których jest mnóstwo dzieci w różnym wieku. Niestety najczęściej jest tak, że nudzą się one z dorosłymi przy stole. Jednak czy tak musi być? Czy dzieci na weselu lub innej ważniej uroczystości rodzinnej muszą stanowić problem? Oczywiście, że nie! Trzeba się jednak zawczasu na to przygotować. Najlepiej zatrudnić profesjonalnego animatora, który zajmie się dziećmi i zorganizuje im różne gry i zabawy. Nie potrzeba na to, aż tak dużo miejsca. Czasem takie animacje odbywają się w kącie sali weselnej. Jeśli zaś warunki na to pozwalają, animator zabiera dzieciaki do drugiego pomieszczenia. Osoby zamawiające tego rodzaju usługi, nie muszą się o nic martwić. To animator zabiera ze sobą kolorowy strój, upominki dla dzieci, czy też inne ciekawe rekwizyty.

Standardowy czas pracy animatora podczas wesela to trzy godziny w cenie ok. 700 złotych. Czas ten można wydłużyć w zależności od potrzeb klienta. Podana cena ma jednak charakter wyłącznie informacyjny. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie i zależy, m.in. od:

  • ilości dzieci
  • rodzaju imprezy
  • ilości atrakcji
  • czasu trwania animacji.

Jeśli interesuje Państwa organizacja imprez dla dzieci w Krakowie, to zadzwońcie pod numer 662 053 794. Jest to kontakt do firmy Wzgórze Elfima. Warto podkreślić, że oferta organizacji imprez dla dzieci nie obejmuje tylko animacji podczas wesela czy innych uroczystości. To także, a może przede wszystkim, imprezy tematyczne dla najmłodszych. Taka impreza może odbyć się w domu lub innym miejscu wskazanym przez klienta.

Rekomendowana firma oferuje pomoc animatora podczas urodzinowego kinderbalu, Halloween czy karnawału. Zdjęcia z tego rodzaju imprez są dostępne na stronie internetowej rekomendowanej firmy. Widać na nich roześmiane twarze dzieci. Twarze te są często pomalowane w zabawne wzory. Malowanie twarzy to jedna z tych atrakcji, którą dzieci uwielbiają. Dlatego obowiązkowo musi się ona znaleźć na niemal każdym kinderbalu. Twarz malowana jest bezpiecznymi i łatwo zmywalnymi farbami.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu